Filtrovať podľa

Cena

Cena

Farba

Farba

Ďiaľkovo ovládané

Ďiaľkovo ovládané

Stmievače

 

Stmievač osvetlenia Livolo - jednoduchosť ovládania

 

V tejto kategórii sa nachádzajú stmievacie dotykové vypínače Livolo. Ovládanie stmievačov osvetlenia Livolo može byť ako klasické, tak aj diaľkovo ovládané. Dotykový stmievač osvetlenia Livolo je vhodný na vytvorenie optimálnej svetelnej pohody vo Vašom domove.

Stmievač osvetlenia Livolo

- dotykový stmievač sa ovláda tak, že jedným dotykom sa stmievač zapne, alebo vypne (stmievač osvetlenia pracuje aj ako klasický vypínač). Pri dlhotrvajúcom dotyku sa svetelný jas postupne znižuje z vysokej intenzity na nižšiu intenzitu. Pri prerušení dotyku na sklenenej ploche sa intenzita osvetlenia zastavý na požadovanej úrovni.

Zároveň ako si nastavujete príjemnejšiu atmosféru vo Vašom domove, šetríte aj elektrickú energiu a predlžujete životnosť svietidla.

Dotykový stmievač Livolo máte na výber v štyroch farebných prevedeniach: bielej, čiernej, striebornej a zlatej farbe. V prípade, výberu diaľkovo ovládaného stmievača osvetlenia je možné tento stmievač ovládať aj pomocou mobilného telefónu za podmienky že diaľkové ovládanie stmievača prepojite s Broadlink RM Pro  

Dotykové stmievače Livolo

Stmievače

Existuje 8 produktov.

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Aktívne filtre